Dla kogo?

Zapraszam wszystkich opiekunów psów, którzy preferują naukę indywidualną.

Najważniejsze informacje

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, zapraszam na zajęcia indywidualne – ich zakres bazuje na programie merytorycznym obowiązującym podczas zajęć grupowych, dodatkowo zawierać będzie elementy właściwe danemu psiakowi i opiekunowi. Jako urozmaicenie zajęć indywidualnych możemy zorganizować wstęp na zajęcia grupowe, a każdy uczestnik zajęć indywidualnych jest mile widziany na wykładach teoretycznych będących częścią szkoleń grupowych.

Podczas spotkań indywidualnych uczę przede wszystkim, jak być pewnym siebie przewodnikiem, a z psiakami pracujemy m.in. nad nauką lub/i utrwalaniem umiejętności społecznych i oczekiwanych zachowań, zdolności komunikowania się, nabierania pewności siebie i radzenia sobie z frustracją. Dokładny przebieg szkolenia ustalam po wstępnej rozmowie z opiekunem.

Ile?

80 zł – to cena jednorazowego spotkania, trwającego zwykle ok 1,5 godz
280 zł – to cena pakietu 4 spotkań
400 zł – to cena pakietu 6 spotkań
450 zł – cena pakietu 8 spotkań
500 zł to cena 10 spotkań
Spotkania odbywają się zwykle raz w tygodniu (istnieje możliwość częstszych treningów, ustalanych według potrzeb).
Jeśli zajęcia są poza Chojnicami, doliczam koszty dojazdu (1 zł / 1 km).

Jak, gdzie i kiedy?

Szkolenie rozpoczynamy rozmową o oczekiwaniach opiekuna w domu opiekuna, podczas wspólnego spaceru lub w sali treningowej (ustalane indywidualnie). Zajęcia trwają ~1,5 godziny z możliwością modyfikacji długości i częstotliwości zajęć według potrzeb.

Przed pierwszymi zajęciami praktycznymi wyślę niezbędne informacje odnośnie planowanego spotkania drogą mejlową, a po każdym spotkaniu – podsumowanie, instrukcje i plan działania.

 

 

 

 

 

 

 

 

zapisz się już teraz:

biuro@dobrytrop.pl

Jak przygotować się do zajęć?

Podczas spotkania psiak musi być pod kontrolą opiekuna, zabierzcie więc ze sobą zwykłą obrożę (parcianą, neoprenową, skórzaną) LUB/I szelki, plus smycz o długości min 1,5 metra (podczas zajęć nie używamy automatycznych smyczy typu flexi). Dodatkowo, weźcie proszę:

  • dobry nastrój i zapał do pracy!
  • hurtowe ilości smakołyków, najlepiej różnorodnych: sucha karma, parówka, serek, suszona wątróbka czy kawałki kurczaka. Dobrze jest mieć różne ‘struktury’ smakołyków: małe do łatwego nagradzania, maziste do wylizywania (troszkę psiego pasztetu, serka, pasty rybnej itp.). Zabierzcie też coś, co zajmie psiaka podczas odpoczynku – suszone ucho, gryzak naturalny, wypełniony kong itp.
  • saszetkę na smakołyki, nerkę lub pojemną kieszeń 🙂
  • zabawkę do szarpania dobraną do wielkości psa (nie zabierajcie piszczącej piłki, patyków, lecz zabawkę do przeciągania się z psem, np. szarpak polarowy, piłkę na sznurku (bez piszczałki), kawałek mopa itp.
  • gwizdek
  • woreczki na psią kupę
  • wodę i miskę do picia – jeśli zajęcia będą w terenie. Jeśli zajęcia będą na placu/w salce treningowej, zapewniamy i wodę i miskę dla każdego psiaka

Podczas zajęć będziemy posiłkować się smakołykami, bardzo proszę nie karmcie psiaków przed spotkaniem – oczywiście nie należy ich głodzić, ale porcję śniadania czy kolacji zapakować na zajęcia do ćwiczenia – będzie to wówczas wartościowa nagroda.

Przed zajęciami nie fundujcie psiakom szalonych i wyczerpujących spacerów czy zabaw – niech psiaki będą wypoczęte i chętne do ćwiczenia.