Dobry Trop mieści się w miejscowości Męcikał (około 15 minut jazdy samochodem od Chojnic). Prowadzone przeze mnie zajęcia skupione są przede wszystkim na budowaniu i/lub pogłębieniu wzajemnych relacji między psem a opiekunem. Uważam, że ważne jest dostrzeżenie i usłyszenie, co mówią do nas psy, ale także uzmysłowienie sobie, co my im przekazujemy – świadomie lub nieświadomie.

W trakcie zajęć w szkole dla psów Dobry Trop koncentruję się na tworzeniu zrównoważonej relacji człowiek – pies poprzez edukowanie, wzmacnianie zaufania i odpowiedzialności, zmianę zachowań, które mogą być kłopotliwe dla obu stron. Kluczem do tego jest szkolenie – szkolenie jako styl życia, a nie szkolenie ograniczające się do spotkań ze mną i treningu w wolnej chwili w domu.

Świadome przewodnictwo rozumiem jako umiejętność przeprowadzenia psa przez życie: zgodnie z jego potrzebami, ale też z zasadami, które konsekwentnie egzekwujemy. Psy mają swój własny język i moim celem jest wypełnienie luki w ich komunikacji między sobą, jak również w kontaktach z opiekunami. Te same cechy charakteryzują moją pracę w hoteliku, gdzie psiaki uczą mnie co dnia, jak są radosne, wspaniałe, szczere i tak różne od siebie! W opiekę nad naszymi gośćmi angażuję się całkowicie, dlatego w miesiącach letnich dostępność szkoleń indywidualnych nieznacznie spada.

Zapraszam na zajęcia oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Współpracujemy z: