Wychowanie, trening i szkolenie psów – dlaczego warto nas wybrać?

W moich oczach szkolenie psów to przede wszystkim praca nad komunikacją na linii pies-człowiek oraz pies-pies, to zrozumienie wzajemnych potrzeb i motywacji, budowanie relacji w oparciu o zrozumienie, poszanowanie przestrzeni i potrzeb, ale też jasne i wyraźne zasady na co dzień. 

Na organizowanych przez siebie zajęciach uczę, jak wychowywać psa, jak odczytywać sygnały przez niego wysłane, jak sprawić, by i pies i człowiek byli ze sobą szczęśliwi i bezpieczni, jak szukać kompromisów i jak fajnie spędzać ze sobą czas. Z tych właśnie powodów zdecydowałam się angażować wyłącznie zajęcia indywidualne – wierzę w to, że psiakom jest trudno skupić się na określonych zachowaniach, gdy wokół jest kilkoro innych psich urwisów. Uważam, że wzmocnienie więzi między człowiekiem a psem oraz zdobycie podstaw docelowych zachowań i umiejętności winny odbywać się w atmosferze bezstresowej, 

Mimo że szkoła Dobry Trop operuje głównie w oparciu o zajęcia indywidualne, nie oznacza to wcale, że na takie zajęcia nie zapraszamy moich psiaków czy znajomych futrzanych podopiecznych – właśnie po to, by ułatwić zarówno psiakom, jak i opiekunom możliwość skupienia się na nauce i jak najbardziej bezpieczne oraz komfortowe warunki po to, by z zajęć wynieść jak najwięcej się da. Ja z mojej strony dokładam wszelkich starań, by dzielić się wiedzą, doświadczeniem i technikami nauki dopasowanymi do konkretnego, pojedynczego, unikalnego psa i opiekuna, z którymi mam przyjemność pracować.

Siedziba szkoły Dobry Trop mieści się w Męcikale koło Chojnic, dokąd serdecznie zapraszamy. W miarę potrzeby dojeżdżam na zajęcia w obrębie ~30 km, co obejmuje miejscowości takie, jak: Chojnice, Charzykowy, Chojnaty, Nieżychowice, Lichnowy, Krojanty, Brusy, Lubnia. Inne lub dalsze miejscowości ustalane indywidualnie. 

Po regulamin zajęć KLIKNIJ TUTAJ. 

Poniżej informacje o zajęciach, które obecnie prowadzę:

Szkolenia szczeniaków

Szkolenia szczeniaków

Nasze psy uczą się od pierwszych swoich dni aż do ostatnich, ale jednym z najważniejszych etapów w ich rozwoju jest czas szczenięctwa. W szkole dla psów Dobry Trop pomagamy Wam zrozumieć Waszego pupila i zapewnić mu właściwe wychowanie w tym wyjątkowym dla niego okresie.

Szkolenie organizowane dla szczeniaków do 6 miesiąca życia.

Czytaj więcej
Szkolenia psów dorosłych

Szkolenia psów dorosłych

Zajęcia dla każdej pary pies-człowiek pragnącej zacząć przygodę ze szkoleniem psów. Dowiesz się z nich, jak pomóc psu być spełnionym i niekłopotliwym towarzyszem życia codziennego, a jednocześnie zapewnić mu realizację jego potrzeb.

Szkolenie jest skierowane do psów w każdym wieku, starszych jednak niż 6 miesięcy.

Czytaj więcej
Spotkania psów

Spotkania psów

Spotkania w kontrolowanym, bezpiecznym miejscu w celu nauki mowy ciała psów, sposobów komunikacji na linii pies-pies, pies-człowiek i wzrostu poziomu kompetencji społecznych psów, oraz wyposażenie opiekunów w narzędzia niezbędne do wspierania swoich psów w kontaktach z innymi psami.

Na spotkania psów zapraszamy psiaki w każdym wieku.

Czytaj więcej