W Dobry Trop oferujemy również szkolenia psów skierowane do opiekunów, którzy preferują naukę indywidualną. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, zorganizujemy szkolenie tylko dla Ciebie. Zakres szkoleń indywidualnych bazuje na programie merytorycznym obowiązującym podczas zajęć grupowych, a dodatkowo zawierać będzie elementy najbardziej istotne z Twojego punktu widzenia oraz właściwe Twojemu psiakowi.

Zapraszamy na szkolenia indywidualne dla psów do naszej szkoły dla psów w miejscowości Męcikał koło Chojnic lub w wybranym przez Ciebie miejscu.

Dla kogo?

Zapraszam wszystkich opiekunów psów, którzy preferują naukę indywidualną.

Najważniejsze informacje

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz lub nie chcesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, zapraszam na zajęcia indywidualne – ich zakres bazuje na programie merytorycznym obowiązującym podczas zajęć grupowych, dodatkowo zawierać będzie elementy właściwe danemu psiakowi i opiekunowi. Jako urozmaicenie zajęć indywidualnych możemy zorganizować wstęp na zajęcia grupowe, a każdy uczestnik zajęć indywidualnych jest mile widziany na wykładach teoretycznych będących częścią szkoleń grupowych.

Podczas spotkań indywidualnych uczę przede wszystkim, jak być pewnym siebie przewodnikiem, a z psiakami pracujemy m.in. nad nauką lub/i utrwalaniem umiejętności społecznych i oczekiwanych zachowań, zdolności komunikowania się, nabierania pewności siebie i radzenia sobie z frustracją. Dokładny przebieg szkolenia ustalam po wstępnej rozmowie z opiekunem.

Ile?

Pierwsze i pojedyncze spotkanie -> 100 zł
Każde kolejne spotkanie -> 80 zł
Pakiet 5 lekcji   -> 350 zł
Pakiet 10 lekcji -> 650 zł

Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Istnieje możliwość częstszych treningów, ustalanych według potrzeb.

Koszt dojazdu do domu klienta to 1,50 zł / 1 km, liczony w jedną stronę. 

Jak, gdzie i kiedy?

Szkolenie rozpoczynamy rozmową o oczekiwaniach opiekuna w domu opiekuna, podczas wspólnego spaceru lub w siedzibie naszej szkoły (ustalane indywidualnie). Zajęcia trwają między 60 a 75 min.

Przed pierwszymi zajęciami wyślę niezbędne informacje odnośnie planowanego spotkania drogą mejlową, a po każdym spotkaniu – podsumowanie, instrukcje i plan działania.

 

 

 

 

 

 

 

zapisz się już teraz:

biuro@dobrytrop.pl

Jak przygotować się do zajęć?

Podczas spotkania psiak musi być pod kontrolą opiekuna, zabierzcie więc ze sobą zwykłą obrożę (parcianą, neoprenową, skórzaną) LUB/I szelki, plus smycz o długości min 1,5 metra (podczas zajęć nie używamy automatycznych smyczy typu flexi). Dodatkowo, weźcie proszę:

  • dobry nastrój i zapał do pracy!
  • hurtowe ilości smakołyków, najlepiej różnorodnych: sucha karma, parówka, serek, suszona wątróbka czy kawałki kurczaka. Dobrze jest mieć różne ‘struktury’ smakołyków: małe do łatwego nagradzania, maziste do wylizywania (troszkę psiego pasztetu, serka, pasty rybnej itp.). Zabierzcie też coś, co zajmie psiaka podczas odpoczynku – suszone ucho, gryzak naturalny, wypełniony kong itp.
  • saszetkę na smakołyki, nerkę lub pojemną kieszeń 🙂
  • zabawkę do szarpania dobraną do wielkości psa (nie zabierajcie piszczącej piłki, patyków, lecz zabawkę do przeciągania się z psem, np. szarpak polarowy, piłkę na sznurku (bez piszczałki), kawałek mopa itp.
  • gwizdek
  • woreczki na psią kupę
  • wodę i miskę do picia – jeśli zajęcia będą w terenie. Jeśli zajęcia będą na placu/w salce treningowej, zapewniamy i wodę i miskę dla każdego psiaka

Podczas zajęć będziemy posiłkować się smakołykami, bardzo proszę nie karmcie psiaków przed spotkaniem – oczywiście nie należy ich głodzić, ale porcję śniadania czy kolacji zapakować na zajęcia do ćwiczenia – będzie to wówczas wartościowa nagroda.

Przed zajęciami nie fundujcie psiakom szalonych i wyczerpujących spacerów czy zabaw – niech psiaki będą wypoczęte i chętne do ćwiczenia.