Zapraszam zarówno psy, jak i ich opiekunów na spotkania dla psów, które przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się lepiej rozumieć swojego psa w interakcjach z innymi psami, ale także w interakcjach z ludźmi / opiekunami, poprawnie się z nimi komunikować, udzielać wsparcia, pomóc psiakom w radzeniu sobie z obecnością innych psów, podnieść swoją pewność siebie, jeśli chodzi o spotkania psów oraz komfort i bezpieczeństwo takich spotkań. W  spotkaniach psów bierze udział różna liczba psów, w zależności od możliwości – od 2 do 5. 

Dlaczego warto uczyć się psiej komunikacji?

Celem spotkań psów w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku jest poprawa umiejętności społecznych psów, nabywanie nowych strategii komunikowania się z innymi psami oraz ludźmi, a także nauka lepszego rozumienia swoich psów przez opiekunów. To także nabieranie pewności siebie zarówno psów, jak i ich opiekunów co do tego, jak psie interakcje powinny przebiegać.

Na spotkaniach spędzamy czas w grupie psów, ale to nie znaczy, że psy cały czas się bawią i są ze sobą w bliskiej odległości, w bliskich interakcjach – często musimy zarządzać przestrzenią tak, by wszyscy uczestnicy dwu- i czworonożni czuli się co najmniej komfortowo. Chciałabym, by przez te zajęcia psiaki uczyły się bycia spokojnymi i pewnymi siebie psami w towarzystwie innych psów oraz ludzi, ale też, by skutecznie szukały wsparcia w swoich ludziach i by ci uczyli się, kiedy i jak to wsparcie oferować psim przyjaciołom. Moim nadrzędnym celem jest też, by opiekunowie uczyli się rozumieć mowę ciała psa i uprzedzać niektóre zachowania, które mogą przerodzić się w konflikt między psami.

Spotkania psów – jak, gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie szkoły w Męcikale (ul. Wrzosowa 4) lub we wcześniej ustalonym przez prowadzącego miejscu. Przed spotkaniem wyślę drogą elektroniczną niezbędne informacje (regulamin spotkań, co przygotować i jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i psu), a po każdym spotkaniu – podsumowanie, instrukcje i plan działania. Pojedyncze spotkanie trwa 60 – 75 min, a pierwsze spotkanie odbywa się zwykle bez psów i ma na celu poznanie psa, obaw opiekuna i ich wzajemnej relacji. 

Jak przygotować się do zajęć?

Podczas zajęć praktycznych każdy psiak musi być pod kontrolą opiekuna, zabierzcie więc ze sobą dobrze dopasowaną obrożę (parcianą, skórzaną, neoprenową), a nawet lepiej – dobrze dopasowane szelki. Zabierzcie także linkę treningową / smycz (podczas zajęć nie używamy automatycznych smyczy typu flexi, jeśli macie linki treningowe, zabierzcie je ze sobą), woreczki na psią kupę, a przede wszystkim dobry nastrój 🙂

Aktualne daty spotkań dla psów:

Jeśli chcecie wziąć udział w szkoleniu proszę o kontakt w celu umówienia dogodnego terminu.

 

zapisz się już teraz!

biuro@dobrytrop.pl

Cennik i płatność

  • pierwsze zajęcia, które wliczają się w pakiet zajęć w przypadku kontynuowania nauki – 130 zł
  • pakiet 4 spotkań – 350 zł do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy
  • płatność za całość pakietu najpóźniej na drugim spotkaniu
  • kwota uiszczona za pakiet zajęć nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji w trakcie trwania cyklu spotkań

Płatność przyjmujemy gotówką lub kartą na konto DOBRY TROP ANNA ŻMICH (nr konta 09 1160 2202 0000 0003 4233 8959)