Dla kogo?

Na zajęcia przyjmujemy psiaki w każdym wieku, a spotkania przeznaczone są dla opiekunów, którzy chcą nauczyć się lepiej rozumieć swojego psa w interakcjach z innymi psami, poprawnie się z nimi komunikować, udzielać wsparcia, pomóc psiakom w radzeniu sobie z obecnością innych psów. Nasze spotkania to maksymalnie 4 psy.

Najważniejsze informacje

Celem zajęć socjalizacyjnych jest poprawa umiejętności społecznych psa, nabywanie nowych strategii komunikowania się z innymi psami / ludźmi, a także nauka lepszego rozumienia swoich psów przez opiekunów, w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach.

Na spotkaniach spędzamy czas w grupie psów, ale to nie znaczy, że psy cały czas się bawią i są w bliskiej odległości – często musimy zarządzać przestrzenią tak, by wszyscy uczestnicy dwu- i czworonożni czuli się co najmniej komfortowo. Chciałabym, by przez te zajęcia psiaki uczyły się bycia spokojnym i opanowanym w towarzystwie innych psów, by szukały wsparcia w swoich ludziach i by ludzie uczyli się, kiedy jest moment do wkroczenia w psie interakcje. Moim celem jest, by opiekunowie uczyli się rozumieć mowę ciała psa i uprzedzać niektóre zachowania, które mogą przerodzić się w konflikt między psami.

Ponieważ każdy opiekun ma inne potrzeby wobec psiaka, przed rozpoczęciem kursu ustalimy (ankieta), nad jakimi umiejętnościami będziemy pracować.

Ile?

120 zł – pakiet 4 spotkań (60 min) do wykorzystania w dowolnym czasie.

Dla opiekunów kontynuujących kursy w naszej szkole pakiet 4 spotkań to 100 zł.

Jak, gdzie i kiedy?

Przed pierwszymi zajęciami wyślę niezbędne informacje drogą mailową, a po każdym spotkaniu – jego podsumowanie. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie szkoły, w Męcikale lub w ustalonym przez prowadzącego miejscu.

Jak przygotować się do zajęć?

Podczas zajęć praktycznych każdy psiak musi być pod kontrolą opiekuna, zabierzcie więc ze sobą dobrze dopasowaną obrożę (parcianą, skórzaną, neoprenową) oraz dobrze dopasowane szelki. Zabierzcie także smycz (podczas zajęć nie używamy automatycznych smyczy typu flexi, jeśli macie linki treningowe, zabierzcie je ze sobą), woreczki na psią kupę, a przede wszystkim dobry nastrój 🙂

Aktualne daty spotkań:

DATY BĘDĄ OGŁOSZONE NIEDŁUGO

Jeśli chcecie wziąć udział w szkoleniu w innym terminie, proszę o kontakt – jeśli to będzie możliwe, zorganizujemy dodatkowe grupy.

 

zapisz się już teraz!

biuro@dobrytrop.pl